Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Latvijas Universitātes un Microsoft Inovāciju centrs
Pēdējās izmaiņas veiktas:
13.11.2017

Microsoft Latvia sadarbībā ar Latvijas Universitāti 2017. gada 13. septembrī atklās Latvijas Universitātes un Microsoft Inovāciju centru.

Šis ir vienīgais Latvijas Universitātes un Microsoft Inovāciju centru Baltijā, kurš aicina pulcēties un veidot sadarbību starp dažādu industriju pārstāvjiem, uzņēmējiem, IT profesionāļiem,  valdības pārstāvjiem, zinātniekiem, studentiem un skolēniem, lai kopīgi radītu inovatīvus risinājumus, veicinātu digitālo transformāciju Latvijā un nostiprinātu Rīgas pozīcijas kā Baltijas reģiona centru un inovāciju lielpilsētu.

Lai realizētu Latvijas Universitātes un Microsoft Inovāciju centra uzstādīto mērķi – stiprināt sadarbību starp iesaistītajām pusēm un veicināt inovatīvu pētniecības un tehnoloģisko risinājumu izstrādi,- Latvijas Universitātes un Microsoft Inovāciju centra telpās regulāri notiks pasākumi dažādām sabiedrības grupām – industriju pārstāvju un uzņēmēju tikšanās, hakatoni, izglītojošas lekcijas un praktiskas darbnīcas.

Attīstot sadarbības tīklus, Latvijas Universitātes un Microsoft Inovāciju centru kļūs par vietējo inovāciju platformu un uzņēmējdarbības centru.

Latvijas Universitātes un Microsoft Inovāciju centrs atradīsies LU Humanitāro un sociālo zinātņu pētījumu centrā, Kalpaka bulvārī 4, 2.stāvā.